Bugün: 01.03.2021

Karşınızda Assassin’s Creed 4

Karşınızda Assassin’s Creed 4

Oyun severlerin beklediği Ubisoft yapımı PC, Xbox 360 ve PS3 platformları için geliştirilen Assassin’s Creed 4: Black Flag’ın etkileyici görsellerini sizler için derledik! 26.06.2013 14:03
5 senede oyuncuların kalbinde taht kuran Assassin’s Creed, 4. Versiyonu olan Black Flag’ı tüm platformlara taşımayı başardı. Oyun severlere 5 yılda 6 oyun deneyimi sunan Ubisoft, her yeni oyunda, zorluk ve strateji kotasını biraz daha yukarılara taşımayı başarıyor.
 
Her oyununda görsel kaliteyi, hikayeyi ve ekipmanları bir üst seviyeye taşımayı başaran oyun yapımcısı, yeni oyunları Assassin’s Creed 4’te de bizleri şaşırtmayı başaracak gibi görünüyor. Assessi’s Creed 3 ile popülerliğinin ardından kullanıcı eleştirilerini göz ününde bulundurarak geliştirdiği 4.seri oyununda kısa sürede başarıya ulaşacakmış gibi görünüyor.
 
1 Kasım itibari ile raflardaki yerini alacak oyununun Black Flag’deki iyileştirmelerle satış rekorunu egale etmeyi hedefliyor.
 
Oyuncuların favorisi olmayı başaran Ubisoft’un sihirli ellerinden çıkan oyunun videosunu izlemek ve fotoğraflarına ulaşmak için tıklayın.


Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/karsinizda-assassin-s-creed-4-un/oyun/detay/1728164/default.htmEtiketler: Oyun

Diğer GÜNÜN HABERLERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.